Serwis

Naprawa okien i drzwi PCV, drewnianych i aluminiowych

Doświadczenie naszych ekip serwisowych, współpraca z największymi dostawcami systemów okienno-drzwiowych, szyb, okuć i uszczelek oraz szeroki zakres oferowanych prac renowacyjnych pozwala nam na kompleksową obsługę budynków, w których zainstalowane są różne typy konstrukcje stolarki budowlanej: drewnianej i PCV, oraz ślusarki aluminiowej.
Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług współpracujemy z:

  • deweloperami przy przygotowaniu lokali do odbioru,
  • generalnymi wykonawcami w zakresie obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej konstrukcji
  • firmami zarządzającymi nieruchomościami przy usuwaniu skutków uszkodzeń
  • producentami konstrukcji okienno-drzwiowych,
  • klientami instytucjonalnymi takimi jak: szkoły, szpitale, urzędy itd.
  • klientami indywidualnymi.

Likwidacja rys na szybach.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologi z zakresu polerowania szyb, możemy istotnie zmniejszyć koszty usuwania uszkodzeń związanych z zarysowaniami na szybach. W przypadku, gdy koszt usługi polerowania przekracza koszt wymiany, dostarczamy i wymieniamy większość stosowanych w budownictwie typów przeszkleń.

Naprawa uszkodzeń na powierzchniach lakierowanych konstrukcji.

Do naprawy drewnianych powierzchni lakierowanych używmy tylko farb, lakierów i wosków dedykowanych do usuwania uszkodzeń w elementach stolarki budowlanej. Nie korzystamy z tanich zamienników!

Wymiana całych elementów konstrukcji.

W przypadku rozległych zniszczeń, gdy koszt usuwania poszczególnych uszkodzeń jest wysoki lub na życzenie klienta możemy wymienić całe elementy konstrukcji.

Instalacja okuć antywłamaniowych.

Oferujemy wymianę okuć bezklasowych na okucia antywłamaniowe w klasach RC2 i RC3 na zamontowanych oknach i drzwiach. Aby uzyskać lepsze właściwości antywłamaniowe konstrukcji wymieniamy również szyby zwykłe na szyby o zwiększonej odporności na uderzenie w klasach od P2 do P5.

Montaż nawietrzaków, samozamykaczy i okuć antypanicznych.

Dzięki montażowi elementów dodatkowych w istniejących konstrukcjach możemy znacznie podnieść walory eksploatacyjne oraz zwiększyć bezpieczeństwo,komfort i funkcjonalność istniejących konstrukcji.jest wysoki lub na życzenie klienta możemy wymienić całe elementy konstrukcji.

Aktualności
ZOBACZ

Referencje
ZOBACZ

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ
INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

+48 607 221 815
+48 791 966 686

Kielce, ul. Żytnia 10/4