Folia ochronna TRASTEK W4930

Folia ochronna w płynie TRASTEK W4930

TRASTEK W4930 jest ochronną folią w płynie służącą do zabezpieczania nieporowatych powierzchni takich jak: okna i drzwi aluminiowe, stalowe i PCV, ogrody zimowe, inne konstrukcje stolarki i ślusarki okienno-drzwiowej, balustrady szklane i ze stali nierdzewnej, elewacje z płyt kompozytowych, parapety zewnętrzne i wewnętrzne, urządzenia sanitarne (umywalki, wanny, brodziki, kabiny prysznicowe). Folia gruntownie zabezpiecza przed uszkodzeniami powstałymi w wyniku prac podczas procesu budowlanego. Dzięki prostemu sposobowi nanoszenia folii może być ona stosowana zarówno w zakładzie produkcyjnym (w przypadku zabezpieczania ślusarki okienno-drzwiowej), jak i na placu budowy bezpośrednio po zamontowaniu konstrukcji i urządzeń sanitarnych.

Z uwagi na to, że ochronna powłoka zachowuje swoje właściwości przez okres 12 miesięcy, pozwala ona zabezpieczyć konstrukcje i pozostałe produkty od momentu zamontowania do chwili rozpoczęcia użytkowania.

Dzięki wielokrotnie szybszej i bardziej wydajnej technologii zabezpieczanie folią TRASTEK W4930, w porównaniu z tradycyjnymi metodami oraz zdecydowanie skuteczniejszej ochronie, zastosowanie tego rozwiązania pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów związanych z naprawą i ewentualną wymianą uszkodzonych elementów.

Zastosowanie TRASTEK W4930 pomaga skrócić termin realizacji inwestycji i korzystnie wpłynąć na relację z Inwestorem lub Generalnym Wykonawcą.

Odbiorcami naszej technologii są: firmy budowlane i montażowe, producenci stolarki i ślusarki okienno-drzwiowej z aluminium, stali i PCV firmy elewacyjne, ekipy tynkarskie i malarskie, a także klienci indywidualni, pragnący zabezpieczyć swoje inwestycje na czas trwania prac budowlanych.

Główne zalety stosowania folii w płynie TRASTEK W4930 to:

prosta i szybka aplikacja za pomocą wałka lub agregatu malarskiego

zabezpieczenie całości konstrukcji: ram, skrzydeł, okuć, szyb, parapetów, urządzeń sanitarnych

długi czas ochrony konstrukcji – do 12 miesięcy (folia tradycyjna do 3 miesięcy)

prosta i szybka metoda usuwania folii, mały odpad

zdecydowanie lepsza odporność na uszkodzenia od tradycyjnej folii

możliwość otwierania okien i drzwi bez utraty jakości zabezpieczenia

brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne – produkt na bazie wody

folia jest przezierna folia jest przezierna folia jest przezierna folia jest przezierna

dzięki zawartości czynnika UV skuteczna ochrona powłok lakierniczych przed odbarwianiem na skutek działania promieni słonecznych

szeroki zakres temperaturowy ochrony, minimalna temperatura aplikacji to 10˚C

Cennik
ZOBACZ

Aplikacja
ZOBACZ

Aktualności
ZOBACZ

Referencje
ZOBACZ

Atesty
ZOBACZ

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ
INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

+48 607 221 815
+48 791 966 686

Kielce, ul. Żytnia 10/4